Collection: 16 OZ UVDTF Wraps
Application instructions:
- Clean surface with alcohol or dish soap
- Squeegee the back of the transfer
- Pull the backing from the design
- Adhere to surface
- Squeegee design on surface
- Pull back clear transfer film carefully at a 90-degree angle
Disclaimer: Please note that the colors of products or designs displayed on this website may vary slightly due to lighting conditions and monitor settings.
-
Salty Heifer Cow Print UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Dental Hygienist UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Labubu Chicano 2 UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Labubu Chicano 1 UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Autism Awareness 2 UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Spring Butterfly UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Pooh And Friends Butterfly UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Mama Trips UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
DP Cherry UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Blue Floral Butterfly UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Red Bull Coquette UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Cola Coquette UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
MTN Dew Coquette UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Labubu Strawberry And Friends UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Labubu HK And Friends UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD -
Labubu Princesses UVDTF Wrap
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.75 USD